Кава всіх видів обсмажування і міцності

« КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ КАВИ»


Смачна Кава з доставкою почтою

Показати більше продуктів

Відгуки, Кава

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Купити каву в інтернет-магазині florium.ua

Купити каву з насиченим смаком і ароматом в оригінальній упаковці можна в нашому інтернет-магазині. Незалежно від сорту і виробника при покупці кави ви отримуєте прекрасно упакований продукт в герметичній багатошаровій упаковці з клапаном, який не пропускає повітря. Ми продаємо тільки якісну каву за ціною нижче, ніж в елітних супермаркетах, так як завозимо її без посередників безпосередньо від постачальника. Упаковується кава відразу після обсмажування і охолодження, тому вона надовго зберігає свій аромат.

Купити каву в Києві з доставкою в будь-яке місто можна, вибравши відповідний варіант з моносортів або кавових букетів, виходячи з ваших смакових уподобань. До кожного виду додається детальний опис відтінків, складу і ступеня обсмаження.

Обрану каву можна купити, оформивши замовлення через корзину на сайті або по телефону.

Сорти кави: які є і чим відрізняються

У каталозі представлений великий вибір сортів кави і різноманітних кавових сумішей. Якщо ви любите чистий смак, радимо моносорти, тобто зерна, зібрані в одному регіоні.

Всі види кавових дерев ділять на 4 основних типи, які прийнято називати сортами, хоча це не зовсім коректно, але про це пізніше.

Отже, сорти кави:

 • Coffea Arabica - арабіка, або аравійська кава. Сподобається тим, хто цінує м'який смак і делікатний аромат.
 • Coffea Canephora - робуста або конголезька кава. Ідеальна для цінителів гіркуватого смаку і міцного насиченого аромату.
 • Coffea Liberica - ліберіка.
 • Coffea Dewevrei - ексцельса, або «висока» кави.

70% світового ринку займає Арабіка і 30% - Робуста. Решта видів кави схожі на робусту, але менш приємні на смак.

Так що таке сорт кави? Те, що виробники часто вказують на упаковці - це, як правило, вид рослини, а сортів понад дві тисячі.

Як залежить смак кави від сорту і місця зростання? Безпосередньо. Як виноград впливає на смак вина і формується під впливом кліматичних умов і грунту, так і кавові зерна. Один і той же вид кави може відрізнятися, якщо вирощується в різних регіонах. Все частіше, щоб домогтися бажаного смаку напою, виробники міксуют різні види і сорти.

Різновиди кави: які сорти краще підходять гурманам

Які є різновиди кави або сорту, вироблені в різних країнах світу? Вище ми згадали, що їх більше 2000, так що всі не перерахувати, тому для прикладу наведемо лише деякі.

 1. Колумбія. Основний сорт кави, який виробляється в цій країні, так і називається - Columbia. Також можна відзначити наступні сорти:
 • Supremo - один з кращих сортів, виробляється з великих і рівних зерен за сучасними технологіями. Відрізняється багатим смаком і оксамитовим ароматом. У продажу зустрічається рідко.
 • Extra - кава з насиченим і яскравим смаком. Виготовляється із зерен середнього розміру.
 • Excelso - суміш двох попередніх сортів. Кава з кислинкою і винним присмаком.
 • Pico - незвичайний сорт кави з хвойними нотками.
 1. Коста-Ріка. Місцева кава вирощується на вулканічних грунтах і містить мало кофеїну, на смак м'яка і трохи віддає горіхом. Найпопулярніші сорти: CostaRica, Margarita, Cashi.
 2. Замбія. Тут створюють найкращу каву, яку тільки можна собі уявити. Йдеться про сорт Zambia AA Lupili. Напій має присмак карамелі, гіркого апельсина і трав савани.
 3. Індія. Більшу частину кави, яку тут виробляють, становить арабіка. Найвідоміший сорт - Arabica Mysore. У готового напою ніжний кислувато-винний смак.

Елітна кава купити в Україні

Яку каву можна назвати елітною? В першу чергу ту, яку виготовляють із зерен одного врожаю. Зазвичай упаковка нагадує купаж дорогих вин. Виробники вказують рік, країну і місце зростання кави.

Елітну каву купити в Україні можна далеко не в кожному магазині. Коштують такі зерна дорого і зустрічається багато підробок. Ціна на каву може бути завищена, тому купувати в звичайних супермаркетах не варто.

Приклади елітної кави в Україні:

 • До елітних відносять сорти Specialty coffees, коли в упаковці зерна одного розміру. В процесі обробки такі зерна проходять 10 кроків сортування і відбору.
 • Aged coffee або Vintage coffee - витримана кава, період перетримки якої досягає 5-10 років. При потрібному дозріванні напій стає густим і насиченим.

Через наш сайт можна купити каву в Україні, виготовлену із суміші окремих елітних сортів.

Замовити каву в Києві: недорогі сорти з гідним смаком і ароматом

Щоб насолодитися багатим смаком натуральної кави, не обов'язково викладати круглу суму і купувати елітні сорти. Завжди можна замовити каву в Києві, вибравши з недорогих, але цілком гідних сортів.

Наприклад, в Бразилії вирощується прекрасна за якістю робуста, особливо сорт Conilon, який ідеальний для приготування еспрессо. У Нікарагуа виробляється за 1 рік понад 60 тонн кави. Найпопулярніша - Nicaragua Maragogit, має насичений смак і багатий аромат. Ще більше недорогих сортів кави дивіться в нашому каталозі.

Про Bacara Coffee

Кава всіх видів обсмажування і міцностіКомпанія Bacara Coffee функціонує на ринку кави з 3 березня 2015р. Починали свою діяльність як невелика місцева ростерія орієнтована на співпрацю з сегментом HoReCa. Та за 5 років компанія виросла як в розмірах, так і в ринках збуту. Наш асортимент свіжжобсмаженої кави збільшився з купажів спочатку до моносортів 100% арабіки, потім розширився до фермерскої кави та specialtу.

Ми встигли придбати 3 ростера - спеціальне обладнання для обсмаження кави та 3 рази переїхати в більші виробничі приміщення. Відкрили мережу власних кав’ярень формату to go, в яких вивели власну формулу успіху: крута кава + щирий персонал = улюблена мережа кав’ярень.

Для забезпечення стабільно крутого смаку дотримуємось 5-ти ступеневого контролю якості кави на нашому виробництві:

 1. Зберігаємо сировину в правильному режимі температури та вологості, відбираємо каву від дефектного зерна.
 2. Обсмажуємо каву по виведеним профілям. Що дозволяє нам з точністю відтворювати температурні режими процесу.
 3. Витримуємо терміни настоювання зерна перед запакуванням.
 4. Проводимо дескрипторний контроль якості кави перед фасуванням.
 5. Зберігаємо готову продукцію в приміщенні з витриманими показниками середовища.

У 2017 році компанія отримала членство в міжнародній організації SCA. А наші працівники здобули сертифікати The Specialty coffee association:

 • Євген Руденко – roasting foundation.

Sensory skills intermediate.

 • Вадим Зварич – roasting foundation.
 • Артем Гордаш – brewing foundation.
 • Владислав Половников – barista intermediate.

Основним, що вирізняє компанію серед інших українських виробників, є відкрите виробництво. На екскурсію яким може потрапити кожен бажаючий.

Чому назва Bacara?

Історія кави – цікава й легендарна. Вона розпочинається у порті Бакара, в який щодня прибували сотні величезних торгових кораблів із зернами справжньої кави, вирощеної у різних куточках планети. Дивовижне місто Кави із розпростертими обіймами зустрічало своїх постійних відвідувачів неповторним ароматом, який, на думку жителів, можна було відчути лише там. З часом за портом закріпилась нова назва –Кавовий маршрут, і нічого не віщувало біди.

Проте одного разу розпочався сильний шторм: усі кораблі були заблоковані в порту, а основним завданням було врятувати якнайбільше людей, тому про кавові зерна просто забули. По завершенню цієї катастрофи нічого, крім зруйнованих будівель і знищених кораблів, вже не було. Все, що залишилось від міста – аромат кави. Минуле Бакари – це довгі шляхи становлення неповторних смаків кави, Bacara – це те місце, де вони поєднуються.

Технологія створення портової кави стала відома лише у 1993 році.

І тепер, завдяки компанії Bacara Coffee, ми можемо доторкнутися до історії та посмакувати каву, виготовлену у Чернівцях.

Факти

 • Слово “cafe” у лого означає не “кафе”, а “кава” в перекладі з іспанської мови.
 • День народження компанії 3 березня 2015 р. Саме в цей день відбулась перша обсмажка кави.
 • Кращі смакові якості кава проявляє протягом 1-1,5 місяців з моменту обсмаження. Тому ми не тримаємо великі залишки на складі, а продаємо свіжообсмажену каву.
 • Перша фірмова кав'ярня Bacara Coffee відчинилась 20 квітня 2018 р.
 • В нашому асортименті є 5 блендів кави.
 • Premium найулюбленіший бленд наших працівників.
 • Ethiopia найулюбленіший моносорт наших працівників.
 • Colombia Supremo найпопулярніша позиція нашого асортименту.
 • Ethiopia Chelchele найчастіше помилково називають «чечеля».
 • Нові сорти кави ми обираємо на капінгах – професійних дегустаціях кави.
 • У нас є кава без кофеїну. І це Colombia Supremo decaf.
 • Найпопулярніший метод приготування кави вдома серед наших співробітників – турка та гейзерна кавоварка.
 • У кавовій індустрії часто використовується термін «чистота чашки». Він вказує на відсутність неприємних смакових відтінків та ароматів, незвичної різкості чи в’язкості у вашій чашці кави.
 • Ми використовуємо середній ступінь обсмажки кави. Саме він дає баланс кислинки та гірчинки у готовій чашці кави.
 • На кожну асортименту позицію у нашого обсмажувальника є еталон – затверджений зразок з яким він порівнює кожну обсмажену партію кави. Вони завжди збігаються.